Posted by: etwinningcomeniusproject | May 30, 2011

Vaikų įspūdžiai apie susitikimą Lunde

Karolina– atvykimas buvo jaudinantis, bet kartu ir laukėme savo naujųjų draugų. Susitikimas su švedų šeima buvo labai įdomus, nes šeima buvo iš kitos šalies.

Brigita-buvo pamatyti visus mokinius iš skirtingų šalių, kurios dalyvauja mūsų projekte. Darbų pristatymai buvo tikrai įdomūs ir informatyvūs. Visi pamatėme vėl savo draugus, susiradome naujų. Kai kurie išmūsų su priimančia šeima susitiko pirmą kartą.

Ieva-Per pamokas su  švedais buvo įdomu. Pamatėme kaip vyksta pamokos Švedijoje, kaip mokosi vaikai ir kokias priemones jie naudoja. Manau tai buvo puiki patirtis!

Ignas-ši išvyka tikrai patiko,mes išmokom kaip rūšiuoti šiukšles,   sužinojom kaip atliekos perdirbamos Lunde. Atliekų perdirbimo centras buvo milžiniškas ir įspūdingas. Lektorė parodė mums  skaidres ir paaiškino kiek šiukšlių yra surenkama kiekvienais metais ir kokie būdai yra naudojami joms perdirbti

Agnė-ekskursija po Lundą buvo nuostabi, matėme daug senovinių namų, Lundo katedrą ir gražų universitetą.Ir taip praleidome puikią popietę.

Miglė-Ketvirtadieniorytąmesvažiavome į ekskursiją į Malmo. Pirmiausia pasivaikščiojome prie jūros ir tai buvo be galosmagu, kai kurie drąsūs berniukai net maudėsi. Vėliau pakilome į aukščiausią visoje Švedijoje pastatą Turning Torso, kuris yra labia gražus ir modernus.

Aurimas-Atominė elektrinė, kurią aplankėme ketvirtadienį, buvo pastatyta per arti Danijos, todėl Danijos žmonės buvo labai susirūoinę ir Švedija turėjo ją uždaryti. Kai atvykome, pirmiausia atsigėrėme karšto šokolado ir pažiūrėjome filmą apie įvairius energijos gavimo šaltinius, tada važiavome apžiūrėti vietovės. Buvo labai įdomu ir smagu.

Šeštadienio rytą mes atvykome į Kopenhagos traukinių stotį, kur pasilikome savo daiktus ir iš karto išėjome apžiūrėti Undinėlės statulos. Pakeliui pamatėme daugybę įspūdingų pastatų, gėrėjomės gražiais sodais, fontanais, rūmais. Tai buvo tikrai nerealu!

Eimantas-Penktadienio vakarą tarptautinėse grupėse gaminome nacionalinius valgius. Buvo neįprasta ir įdomu virti, kalbėtis ir ragauti. Visiems patiko ledų desertas, kurį kiekvienas pasiruošė pagal savo pomėgius ir fantaziją.

cooking for the farewell party from comenius project on Vimeo.

Monika-Tai buvo mielas vakaras, kiekvienas pasirodymas buvo savaip įdomus, linksmas ir jaudinantis. Man tikrai labai patiko. Norėčiau vėl sugrįžti Į Švediją ir aplankyti savo draugus.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories