Posted by: etwinningcomeniusproject | May 12, 2012

Ketvirta diena -Druskininkai

Rytas mus pasitiko liūtimi, todėl turėjome pakeisti savo planus, vietoj planuotos išvykos į ONE parką, nuvykome į Aqua parką, kur vaikai mėgavosi šiluma ir vandeniu. Dar turėjome galimybę susipažinti su Lietuvos praeitimi Grūto parke ir visi nuvargę, bet laimingi grįžome namo, ruoštis rytojui išlydėti svečius.

This slideshow requires JavaScript.

Advertisements

Responses

  1. Ryte buvo labai šalta ir lietinga, todėl nevažiavome į ONE nuotykių parką. Tačiau važiavome į Druskininkų vandens parką. Po visko labai pavargome, bet vistiek diena buvo labai smagi.

  2. Ketvirtą diena praėjo labai smagiai aplankėme druskininku vandens parką,per laisvą laiką buvome 5D filme buvo labai įdomu,o veliau važevome i Grūto parką,padarėme daug šaunių kadrų ir supomės ant supynių buvo labai linksma 🙂

  3. Sestadienis buvo labai linksmas nors mum ir nepavyko nuvykti y nuotykiu parka, nors ir buvo ir salta mums vistiek buvo linksma.

  4. Ketvirta diena buvo labai smagi, nors tikejomes nuvykti i one parka planai pasikeite, vaziavome i vandens parka(arba boulinga)po to i gruto parka.daugelis norejo pasikarstyti, bet kadangi oras buvo nepalankus nieko neisejo.manau visi smagiai praleidome laika.

  5. Ketvirtą dieną norėjome važiuotį į nuotykių parką karstytis ant medžių, bet dėl blogo oro susitarėme važiuoti į vandens parką. Svečiams patiko maudynės, mačiau jų šypsenas, su kuriais kalbėjau, sakė, kad smagu, bet baisu čiuožti nuo kaikurių čiuožyklų, dar kiti labai gyrė saunas ir baseinus, džekuzes. Po vandens parko turėjome laisvo laiko, tai nuėjome jiems aprodyti Drsukininkų miestelio. Užėjome į keletą suvenyrų parduotuvių, bet jie nieko nepirko. Tada kelios mergaitės ėjome į 5D kino teatrą, žiūrėjome fantastinį filmą. Kai grįžome namo, ėjome pas Aidą į svečius. 🙂

  6. Ketvirta diena buvo šalta ir lijo, todėl važiavome į vandens parką. Ten smagiai praleidome laiką, kiti ėjo į boulingą, po to oras pagerėjo ir važiavome į grūto parką.

    • Ketvirtą dieną nuvykome i Druskininkus nors ir planai pasikeitė turėjome vykti laipioti į ONE nuotykių parką, bet dėl prasto oro aplankėme vandens parką visi buvo draugiški ir linksmi. Po maudynių mus nuvežė į Grūto parką. Vakare parvažiavome namo ir rinkomės pas Aidą namuose 🙂


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories